Memy internautów po meczu Lechia - FC Barcelona! Zobacz zdjęcia!

Memy internautów po meczu Lechia Gdańsk - FC Barcelona! GALERIA

Facebook.com / Autor: Facebook.com

Zobaczcie galerię memów, którymi internauci skomentowali niedawny remis 2:2 Lechii Gdańsk ze słynną FC Barceloną!

Memy po meczu Lechia Gdańsk - FC Barcelona 2:2!

2013-07-31 10:38:30
Napinacze Realu myślą że Barca grała na 100% w meczu sparingowym, brawoza inteligencje kretyni
hejter
hejter
2013-07-31 10:42:03
ucisz się cytryńcu,nie ważne,że towarzysko.Lechia pojechała po barcelonie i było widowisko :)(fan realu 4Ever)
2013-07-31 10:46:24
Brawo za inteligencję, pisownię i ortografię. Dodatkowo brawo za przyśpiewki w trakcie meczu, śpiewanie hymnu Bary bez znajomości języka hiszpańskiego i przecudne okrzyki o niepodleglości wykrzyczane przez... Polaków którzy pewnie nigdy w życiu nie byli w mieście Gaudiego a historię Hiszpanii kiedyś widzieli w bibliotece. Tak, napinajcie się dalej.
2013-07-31 11:17:58
To wszystko było odpowiednio przyporządkowane , tak miał sie mecz potoczycx tylko i wyłacznie po to aby było widowisko aby kibice byli zadowoleni z meczu w Polsce Barcy z Lechia, jeśli Barca grała na swoim najwyższym poziomie to wynik oscylował by około 5-6 bramek w tył la Lechii. Jak na razie polskie kluby nie sa wstanie równorzędnie powalczyć z drużynami z czołówki ligi hiszpańskiej i nie tylko ;) tyle odemnie
2013-07-31 11:35:18
W barcelonie grali zawodnicy z barcy b i c i chyba o to chodziło żeby się pokazali a nie o wynik. Messi strzelił bramkę trochę potruchtał i tyle. Myślę że Real też by wystawił podobny skład i wynik był podobny.
gosc
gosc
2013-07-31 11:35:54
Ale trochę nie miło z naszej strony bo najpierw witamy ich jak bogów piłki nożnej a, teraz większość ma z nich beke..
natis
natis
2013-07-31 11:38:25
Co wy za przeproszeniem pieprzycie? Że to było ustawione, że to nie był optymalny skład, że Lechia miała 'fuxa' i 'dobry?' skład? O czym wy mówicie? Wy chyba nie oglądaliście tego meczu. Może i nie przyjechała pierwsza jedenastka Barcy, ale był Messi, Alexis, Song, Tello, Pinto, Neyamr + Barca B - nawet takim składem powinni nas rozwalić z 7:0 jak to zrobili w Oslo(z mistrzem Norwegii! A przypominam, że Lechia w poprzednim sezonie skończyła na 8. lokacie!) Po drugie jaki fux? Lechia zagrała świetny mecz, walczyła o każdą piłkę, Messi był praktycznie wyłączony z gry, a drużyna Lechii? Przecież w drugiej połowie grali prawie sami juniorzy... Więc o czym wy mówicie? Nikt przed meczem nie dawał Lechii szans, a jednak! i za to należą się brawa ! Pozdrowienia dla NORMALNYCH kibiców.
zmieszany
zmieszany
2013-07-31 11:40:26
dokładnie, każdy się napalał na ten mecz a teraz się śmieją z Barcelony. Ale nie oszukujmy się jakby podeszli do tego meczu poważnie i choćby z jednym klasowym pomocnikiem jak Xavi, Iniesta czy Fabregas mecz by się skończył inaczej.
OeSTeeR
OeSTeeR
2013-07-31 11:43:06
Kibice Barcy, wiemy że Barcelona nie grała na 100%, ale sprawdźcie skład na 1. połowę. Nawet nie grając na 100% można takimi ludźmi strzelić sporo bramek, tym bardziej grając z Lechią, która nie jest nawet w czołówce Ekstraklasy. A tu do przerwy 1-1. Dopiero w 2. połowie weszła Barcelona B + Neymar.
gość
gość
2013-07-31 11:46:20
tello grał 20 minut, neymar 10. I jaka Barca B ? Owszem może zawodnicy z Barcy B ale siedzący tam na ławce. 3 spośród nich nie miało jeszcze debiutu w barcelonie b ;) a messi mnie zawiódł bo nawet mu się biegać nie chciało. Kilka razy go obrońcy przyblokowali i odpuścił. A faulowanie Neymara non stop było chamskie
Madritista
Madritista
2013-07-31 11:55:03
Tak niby to nie byl 1 sklad ale przeciez lechia w przerwie tez zmienila polowe swooich zawodników i co.. i gol a poza tym Barcelona ma tylu swietnych zawodników(nawet w 2 czy tam 3 druzynie) a i tak nie umie wygrac z Lechia.
koles
koles
2013-07-31 12:51:48
hahahahah Fani barcy teraz wymówka że nie grali na 100% pogudzcie się że Barcelona juz nie jest najlepszym klubem i schodzi na psy, a wy nie możecie sie z tym pogodzić nie potrafi uznać wyższośći Bayernu, mimo to że wygrali pewnie trzy mecze z Barcą. Po zakonczeniu sezonu ilośc kibiców spadała prawie o połowe, Real tez nie miał udanego sezonu ale kibiców Realu MAdryt cały czas przybywa. I własnie My kibice Realu różnimy sie tym od kibiców Barcy że jesteśmy z klubem na dobre i złe. Mogę sie założyc że te komentarze że lechia miała fux bo barca nie grała na 100% piszą sezonowcy dzieciaki.