Ależ ona jest sexy! Żona Petera Croucha pokazała piersi! (video+zdjęcia)

10-04-2014 | 08:19

Autor: wprzerwie.pl

Żona Petera Croucha - Abbey Clancy zaszokowała media w Anglii. Modelka Żona napastnika Stoke City pojawiła się na "Fashion for the Brave" w kosmicznej kreacji odsłaniającej jej piersi. Potwierdziła tym samym, że nie bez powodu jeszcze niedawno magazyn FHM uznawał ją za jedną z dziesięciu najbardziej seksownych kobiet na świecie!

Kiedy piękna żona Petera Croucha - Abbey Clancy pojawiła się na pokazie "Fashion for the brave" nikt nie mógł oderwać od niej wzroku, nic dziwnego, w końcu kreacja, która miała na sobie była jedyna w swoim rodzaju, pełna odwagi seksapilu!

Źródło:Youtube.com

Czas na Bieganie
Czas na Rowery

foto foto
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny. Cisza wyborcza obowiązuje od 23.05.2015 od godziny 00:00 do 24.05.2015 do godziny 21:00. UWAGA! W przypadku przedłużenia głosowania z jakichkolwiek przyczyn cisza wyborcza zakończy się z chwilą zamknięcia ostatniego lokalu wyborczego.