Maciej Żurawski otworzył butik! (zdjęcia)

10-04-2014 | 08:19

Autor: wprzerwie.pl

Świat futbolu zamienił na świat mody. Maciej Żurawski otworzył w Krakowie butik firmy Polygon. – Modą interesowałem się już od dawna, teraz mogę poświęcić tej pasji nieco więcej czasu – mówi były napastnik reprezentacji Polski.

W świat mody Żurawski wszedł odważnym krokiem. Nie tylko otworzył butik, wcielił się także w rolę modela, a wkrótce sam ma zacząć projektować ubrania. Osoby, które wchodzą do butiku, pytają o rzeczy zaprojektowane właśnie przez niego. – Zobaczymy jak mi pójdzie. Z pewnością w końcu się odważę. Obawiam się jednak, że nie pójdzie mi to tak gładko jak zdobywanie bramek – mówi Żuraw.

Co ciekawego można znaleźć w sklepie Żurawskiego? Hitem z pewnością okaże się zegarek na rękę z drzewa dębowego. Ceny są wygórowane, ale nie przerażają. Na razie Polygon oferuje tylko ciuchy dla mężczyzn, wkrótce ma się pojawić także kolekcja damska.
Biznes jest w fazie rozkręcania. – Jeśli butik w Krakowie okaże się sukcesem, kolejny sklep ma zostać otwarty w Warszawie – mówi Żurawski. Stara się poświęcać swojemu projektowi jak najwięcej czasu, jednak ma sporo innych obowiązków. W Wiśle jest zatrudniony jako ambasador i skaut. Każdy weekend spędza na innym stadionie, by podglądać i oceniać kandydatów do gry w zespole Białej Gwiazdy.

Źródło:Fakt.pl

Zobacz:Chalidow wygra i pojedzie do Ameryki!

foto foto