Maciej Żurawski otworzył butik! (zdjęcia)

10-04-2014 | 08:19

Autor: wprzerwie.pl

Świat futbolu zamienił na świat mody. Maciej Żurawski otworzył w Krakowie butik firmy Polygon. – Modą interesowałem się już od dawna, teraz mogę poświęcić tej pasji nieco więcej czasu – mówi były napastnik reprezentacji Polski.

W świat mody Żurawski wszedł odważnym krokiem. Nie tylko otworzył butik, wcielił się także w rolę modela, a wkrótce sam ma zacząć projektować ubrania. Osoby, które wchodzą do butiku, pytają o rzeczy zaprojektowane właśnie przez niego. – Zobaczymy jak mi pójdzie. Z pewnością w końcu się odważę. Obawiam się jednak, że nie pójdzie mi to tak gładko jak zdobywanie bramek – mówi Żuraw.

Co ciekawego można znaleźć w sklepie Żurawskiego? Hitem z pewnością okaże się zegarek na rękę z drzewa dębowego. Ceny są wygórowane, ale nie przerażają. Na razie Polygon oferuje tylko ciuchy dla mężczyzn, wkrótce ma się pojawić także kolekcja damska.
Biznes jest w fazie rozkręcania. – Jeśli butik w Krakowie okaże się sukcesem, kolejny sklep ma zostać otwarty w Warszawie – mówi Żurawski. Stara się poświęcać swojemu projektowi jak najwięcej czasu, jednak ma sporo innych obowiązków. W Wiśle jest zatrudniony jako ambasador i skaut. Każdy weekend spędza na innym stadionie, by podglądać i oceniać kandydatów do gry w zespole Białej Gwiazdy.

Źródło:Fakt.pl

Zobacz:Chalidow wygra i pojedzie do Ameryki!

Czas na Bieganie
Czas na Rowery

foto foto
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny. Cisza wyborcza obowiązuje od 23.05.2015 od godziny 00:00 do 24.05.2015 do godziny 21:00. UWAGA! W przypadku przedłużenia głosowania z jakichkolwiek przyczyn cisza wyborcza zakończy się z chwilą zamknięcia ostatniego lokalu wyborczego.