Narciarska seksbomba - Therese Johaug (video +foto)

10-04-2014 | 08:19

Autor: wprzerwie.pl

O tej 23-letniej Norweżce będzie z pewnością bardzo głośno w nowym sezonie narciarskim. A kibice będą mogli wiele razy podziwiać uśmiech Therese Johuag, której bardzo podoba się zabawa w modelkę. Na razie zabawa...

Zawsze dziękuję za komplementy, ale tak naprawdę jestem przede wszystkim biegaczką narciarską. Nie czuję się i nigdy nie czułam modelką. Czasem wezmę udział w jakiejś sesji, ale to nie moj świat – mowiła w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” Therese Johaug.

To było w estońskim Otepaa jeszcze przed mistrzostwami świata w Oslo. Filigranowa Norweżka z ładną buzią przyciągała uwagę kibicow. A że talent ma wielki i kwestią czasu była jego eksplozja, można było się spodziewać, że wcześniej czy poźniej piękna Teresa trafi na okładki. Okazało się, że wydarzy się to wcześniej, bo już po mistrzostwach świata w norweskiej stolicy. To tam Therese zdobyła złoty medal. Tamta impreza miała być walką Justyny Kowalczyk z Marit Bjoergen. Wygrywała Marit, Justyna też biegała świetnie. Wielkim finałem zmagań był bieg na 30 kilometrow techniką dowolną. Bjoergen nie dawała rady, Justyna zdołała ją „urwać”, ale tamtego dnia w Oslo w otoczeniu dziesiątek tysięcy fanow krolową była Johaug. Dziennikarze śmiali się, że przypomina kroliczka ze znanej reklamy baterii. Nie zwalniała ani na chwilę. Została wielką gwiazdą w Norwegii, jej nazwisko jest tam najczęściej wpisywane w internetową wyszukiwarkę. Pokazała się też oczywiście w kilku sesjach, między innymi... pod wodą. I już nie wspomina o „nie swoim świecie”. Nic dziwnego, skoro Norwegowie uważają ją za jedną z najseksowniejszych rodaczek. Występuje w programach rozrywkowych, gra w reklamach, widać ją wszędzie.

– Therese jest piękną modelką i gdyby zrezygnowała z narciarstwa, mogłaby z powodzeniem zająć się modelingiem – mowił fotograf Marcel Lelienhof, ktory robił jej zdjęcia do reklamy kosmetykow. – Nie sądzę, żebym zajęła się tym zawodowo – mowi jednak Johaug. – Udział w sesjach to świetna zabawa, a pokazywanie się w innych strojach niż tych, w ktorych widzą mnie kibice, to wielka przyjemność – dodaje.

Jedna z sesji narciarki Therese Johaug:

 

Źródło: Przegląd Sportowy Magazyn / Youtube.com

foto foto