Narciarska seksbomba - Therese Johaug (video +foto)

10-04-2014 | 08:19

Autor: wprzerwie.pl

O tej 23-letniej Norweżce będzie z pewnością bardzo głośno w nowym sezonie narciarskim. A kibice będą mogli wiele razy podziwiać uśmiech Therese Johuag, której bardzo podoba się zabawa w modelkę. Na razie zabawa...

Zawsze dziękuję za komplementy, ale tak naprawdę jestem przede wszystkim biegaczką narciarską. Nie czuję się i nigdy nie czułam modelką. Czasem wezmę udział w jakiejś sesji, ale to nie moj świat – mowiła w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” Therese Johaug.

To było w estońskim Otepaa jeszcze przed mistrzostwami świata w Oslo. Filigranowa Norweżka z ładną buzią przyciągała uwagę kibicow. A że talent ma wielki i kwestią czasu była jego eksplozja, można było się spodziewać, że wcześniej czy poźniej piękna Teresa trafi na okładki. Okazało się, że wydarzy się to wcześniej, bo już po mistrzostwach świata w norweskiej stolicy. To tam Therese zdobyła złoty medal. Tamta impreza miała być walką Justyny Kowalczyk z Marit Bjoergen. Wygrywała Marit, Justyna też biegała świetnie. Wielkim finałem zmagań był bieg na 30 kilometrow techniką dowolną. Bjoergen nie dawała rady, Justyna zdołała ją „urwać”, ale tamtego dnia w Oslo w otoczeniu dziesiątek tysięcy fanow krolową była Johaug. Dziennikarze śmiali się, że przypomina kroliczka ze znanej reklamy baterii. Nie zwalniała ani na chwilę. Została wielką gwiazdą w Norwegii, jej nazwisko jest tam najczęściej wpisywane w internetową wyszukiwarkę. Pokazała się też oczywiście w kilku sesjach, między innymi... pod wodą. I już nie wspomina o „nie swoim świecie”. Nic dziwnego, skoro Norwegowie uważają ją za jedną z najseksowniejszych rodaczek. Występuje w programach rozrywkowych, gra w reklamach, widać ją wszędzie.

– Therese jest piękną modelką i gdyby zrezygnowała z narciarstwa, mogłaby z powodzeniem zająć się modelingiem – mowił fotograf Marcel Lelienhof, ktory robił jej zdjęcia do reklamy kosmetykow. – Nie sądzę, żebym zajęła się tym zawodowo – mowi jednak Johaug. – Udział w sesjach to świetna zabawa, a pokazywanie się w innych strojach niż tych, w ktorych widzą mnie kibice, to wielka przyjemność – dodaje.

Jedna z sesji narciarki Therese Johaug:

 

Źródło: Przegląd Sportowy Magazyn / Youtube.com

Czas na Bieganie
Czas na Rowery

foto foto
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny. Cisza wyborcza obowiązuje od 23.05.2015 od godziny 00:00 do 24.05.2015 do godziny 21:00. UWAGA! W przypadku przedłużenia głosowania z jakichkolwiek przyczyn cisza wyborcza zakończy się z chwilą zamknięcia ostatniego lokalu wyborczego.