Ona pomogła mu dojść do półfinału! Zobacz dziewczynę Janowicza! (zdjęcia)

10-04-2014 | 08:19

Autor: wprzerwie.pl

Od niedawna tenisowy plotkarski świat ma kilka tematów. Głównym jest związek Marii Szarapowej z Grigorem Dimitrowem, ale tuż po nich bohaterami jest polska para - Jerzy Janowicz i... Marta Domachowska!

Niedawno pisaliśmy, że para ma się ku sobie, a potem nie ukrywali już swojego związku. Marta Domachowska, która była bardzo długo partnerką pływaka Pawła Korzeniowskiego jest ponad 4 lata starsza od Janowicza, który właśnie wkroczył na piękną ścieżkę tenisowej kariery. Domachowska również jest tenisistką, ale najlepsze lata ma już chyba za sobą. Zajmująca niegdyś miejsce w czołowej "30" Marta teraz bierze udział tylko w małych turniejach ITF.

Domachowska wspierała go w Paryżu na Roland Garros, a po meczach chodzili razem na romantyczne spacery. Teraz będzie ściskać kciuki za ukochanego w ćwierćfinale Wimbledonu przeciwko Łukaszowi Kubotowi.

Oboje niechętnie mówią o swoim związku i bardziej chcą go utrzymać w tajemnicy, niż zostać bohaterami mediów. Jak długo uda im się zachować spokój bez paprazzich? Zapewne do pierwszego spektakularnego sukcesu Jerzego Janowicza, którym może być już za kilka dni np. zwycięstwo w Wimbledonie! Marta na pewno będzie mu w tym kibicować.

foto foto