Robert Lewandowski buszował po sklepach z dziewczyną! (zdjęcia)

10-04-2014 | 08:19

Autor: wprzerwie.pl

Robert Lewandowski ceni sobie wypoczynek w Polsce. Najlepszy polski piłkarz kilkadziesiąt godzin po wywalczeniu z Borussią Dortmund mistrzostwa Niemiec razem ze swoją narzeczoną odpoczywał w słonecznym Sopocie. Fotoreporter Faktu spotkał jednego z najskuteczniejszych piłkarzy Bundesligi, kiedy w towarzystwie swojej partnerki buszował po modnych butikach

Choć powodem wizyty „Lewego” w popularnym polskim kurorcie były przede wszystkim obowiązki wobec sponsorów, Robert i Ania Stachurska w Sopocie znaleźli chwilę tylko dla siebie. Intensywne promienie wiosennego słońca dokuczały piłkarzowi do tego stopnia, że w jednym z hotelowych sklepów postanowił nabyć naprędce przeciwsłoneczne okulary.

W przeciwieństwie do wielu reprezentantów Polski, Lewandowski nie trwoni jednak pieniędzy na zbędne wydatki i zamiast sportowym kabrioletem porusza się starszym modelem skromnego nissana. Podczas spacerów uliczkami Sopotu troskliwy piłkarz nie forsował tempa z uwagi na drobną kontuzję swojej ukochanej.

Trenująca karate urocza brunetka musiała nabawić się urazu, bo jej kostka była owinięta bandażem. Zawodowe uprawianie sportu czasem odbija się widać czkawką, ale przy tak opiekuńczym chłopaku to przecież żaden problem. 

Źródło: Fakt.pl

Błaszczykowski: Jak pić, to po sukcesie

foto foto